Pakiety profilaktyczne dla dorosłych

Dbaj skutecznie o swoją jamę ustną każdego dnia, aby zapobiegać niepotrzebnym dolegliwościom.

Zestaw profilaktyczny dla dorosłych sprawi, że codzienna rutyna nie będzie dla Ciebie nudna. Wybierz pakiet, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby i ciesz się zaskakującymi efektami.

Kup zestaw
pakiety-2

Pakiet przeciw próchnicowy

Pakiet przeciw próchnicowy to doskonały wybór w profilaktyce przeciw próchnicowej u młodzieży powyżej 16 roku życia i dorosłych. Szczególnie polecany dla osób z grupy ryzyka zagrożonej próchnicą.

Pasta Colgate Durapath 500PPM, która wchodzi w skład zestawu doskonale zahamuje demineralizację szkliwa i negatywne działanie drobnoustrojów. Zadbaj już teraz o zdrowe zęby bez próchnicy.

Kup zestaw

Pakiet wybielający

Zrób krok w kierunku bielszych zębów i wybierz pakiet wybielający. Zawarte w nim specjalistyczne pasty, pozwolą na usunięcie trwałych przebarwień szkliwa, wpływając pozytywnie również na inne aspekty higieny jamy ustnej.

Przekonaj się sam co mogą zdziałać odpowiednio dobrane przez specjalistów, profesjonalne produkty.

Kup zestaw
pakiety-4

Pakiet dla kobiet w ciąży

Niezaprzeczalnie ciąża jest jednym z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety. Jednak zmiany hormonalne i immunologiczne mogą powodować nieprzyjemne objawy dla zdrowia jamy ustnej.

Aby chronić się przed występującymi stanami zapalnymi przyzębia oraz ciążowym zapaleniem dziąseł niezbędna jest odpowiednia profilaktyka. Pakiet dla kobiet w ciąży doskonale odpowiada na te potrzeby, zachowując przy tym bezpieczeństwo dla dziecka.

Kup zestaw

Pakiet implanto-protetyczny

Pakiet ten jest doskonałym wyborem dla osób posiadających licówki, korony, mosty, implanty bądź protezy. Zawarte w nim produkty zapewnią kompleksową ochronę jamy ustnej oraz zastosowanych implantów, chroniąc je przed ścieraniem.

Z nami możesz mieć pewność, że kupujesz produkty profesjonalne i polecane przez specjalistów.

Kup zestaw
pakiety-6

Pakiet ortodontyczny

Posiadanie aparatu ortodontycznego niesie za sobą duże wyzwanie pod względem odpowiedniej higieny jamy ustnej. Nasz pakiet zawiera produkty odpowiednio dobrane tak, aby dać Ci pewność, że codzienne szczotkowanie będzie przyjemnością.

Zastosowanie profesjonalnej ortodontycznej pasty daje gwarancję dokładnego oczyszczenia powierzchni szkliwa nawet w trudno dostępnych miejscach.

Kup zestaw

Pakiet dla wrażliwych

Wychodzimy na przeciw osobom z nadwrażliwością oferując pakiet, który zapewni komfort codziennej higieny jamy ustnej.

Zastosowanie delikatnej szczoteczki, która skutecznie oczyści Twoją jamę ustną przyniesie Ci ulgę w szczotkowaniu. Pasty zawarte w zestawach mają zaś zdolność do naprawiania mikroskopijnych powierzchniowych uszkodzeń bądź tworzą cienką ochronną powłokę na szkliwie, zapewniając Ci większy komfort.

Kup zestaw
pakiety-8

Dzieci i młodzież

Pomóż młodym od początku zbudować dobre nawyki szczotkowania i higieny jamy ustnej bez dziecięcych sztuczek.

Poszczególne zestawy zostały doskonale dopasowane zarówno do delikatnych dziąseł najmłodszych pociech jak i pod względem skutecznego eliminowania problemów jamy ustnej już od pierwszych dni życia. Zadbaj o dobre nawyki u swojego dziecka i wyeliminuj rutynę.

Kup zestaw